Ваше ім'я
Після медикаментозного аборту кров'яні виділення йдуть вже цілий місяць! Це нормально? І як довго це може тривати? І причому той рясно, то взагалі ніби закінчуються! (25.09.10)

Вікторія Снеговская (гінеколог)
Наявність кров'янистих виділень після медикаментозного переривання вагітності не є патологією тільки в тому випадку, якщо при вагінальному огляді або при УЗД органів малого тазу був підтверджений факт повного мимовільного викидня. Оскільки вже пройшов місяць після аборту - відвідайте лікуючого гінеколога і уточніть причину настільки тривалих кров'янистих виділень. (29.05.11)

Анна
після медаборта цілий місяць кровотеча, то мажучі (коричневого кольору, то кров знову). болю немає. аборт зроблений на 6-7 тижні(термін акушерський). чому так? (19.10.10)

Вікторія Снеговская (гінеколог)
Ганна, так буває, що після медикаментозного аборту кров'янисті виділення турбують жінку протягом місяця, аж до чергової менструації. Рекомендую вам звернутися до гінеколога на огляд для нормалізації гормонального фону з наступного циклу почати прийом орального контрацептиву. (29.05.11)

Лаззат
Як довго тривають кров'янисті виділення після медаборта? Справа в тому, на терміні 4-5 тижнів був проведений медаборт. 27.12 10г. випила таблетку, 29.12.10 р. 3 таблетки, через 15 хв, пішли згустки, виділення йшли близько місяця, 9.02,10 р. як я зрозуміла пішли місячні і донині йдуть кров'яні виділення, то йдуть, то не йдуть. Була на прийомі у лікаря зробили узд через 15 днів після застосування таблеток, лікар сказала що все добре. Сьогодні була на прийомі у лікаря, вона призначила аскорутин і кальцій, антибіотик Зитролид. Мене турбує, чи це нормально, що виділення йдуть майже 2 місяць? При цьому нічого не турбує, просто дискомфорт. Що можна ще пропити, щоб зупинити кров'яні виділення. (23.02.11)

Еліна Климович (гінеколог)
Лаззат, в першу чергу, необхідно виключити ускладнення, що розвиваються після переривання вагітності. Тривалі мажучі кров'янисті виділення виникають при наявності залишків плідного яйця в порожнині матки, уповільненого ендометриту, порушення гормонального фону і розвитку дисфункції яєчників. Через кілька днів, після призначеного лікування, знову зверніться до гінеколога для огляду, проведення УЗД малого тазу і корекції виниклих ускладнень. (23.02.11)

Вікторія Снеговская (гінеколог)
Скарги на такі тривалі кров'янисті виділення після фармакологічного аборту можна пов'язати з розвитком ускладнень, безпосередньо пов'язаних з самовільним викиднем. Запальні процеси геніталій, недостатня скоротлива здатність матки, гормональний дисбаланс - найбільш часті причини, що призводять до виникнення таких скарг. Відвідайте лікаря і зробіть УЗД органів малого тазу. (29.05.11)

Аля
Зробила МА, плодове яйце вийшло (підтвердив лікар), на 7й день після прийому останньої таблетки зробила УЗД, яке підтвердило, що плодового яйця немає, але є невеликі згустки, лікар призначив укол окситоцину (1 укол протягом 4х днів+ но-шпа), на той момент вже були мажучі виділення, але на слід. день після 4го уколу знову почалися кров'янисті виділення, як при місячних і дляться вже 7 днів, чи це нормально? Можливо, що в мене запалення? (18.03.13)

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я!