Виділення після місячних: норма і патологія

Вже третій місяць поспіль після місячних з'являються творожистие виділення без запаху. тривають десь тиждень-півтора і самі проходять.

що це може бути? допоможіть будь ласка.

Цитую Ольга: Спасибі! Цитую Ольга: Спасибі! Ви ймовірно взяли пастинор, а цей припарат - вибух для жіночої *** системи.

Жінки, частіше робіть спринцювання настоєм ромашки. Я роблю так:1 ст. л. ромашки заливаю окропом, настоюють півгодини і проціджую. Допомагає, не лінуйтеся!

Привіт Дівчата!Я учора після робочого дня виявила незрозумілого червонуватого кольору виділення!Місячні прошли4 дні тому!У мене стрес!Я розуму не дам що це може бути!Моя так звана лікар,не вселяє довіри,тільки і знає,як призначити дорожче таблетки!І безрезультатно всі попередні лікування!

Я зараз від бак. вагінозу лікуюся вагинормом, 4 день пішов. Всього курс 6 днів триває. Запаху і виділень вже немає, я так рада. Близько півроку до цього я мучилася, ставили молочницю, лікували антибіотиками, жах. Я потім уже дізналася, що не можна цього робити, оскільки мікрофлора просто вбивається геть.

дорогі жінки! червоні плями після *** акта нормально. але не у всіх. хто сумнівається сїездейти до іншого лікаря!

У мене давно виділення, явно патологічного характеру. Але у нас в поелке немає хорошого лікаря, щоб допомогти((( Наша "лікар" мені каже що або вони повинні бути, або тупо прописує антибіотики, а я годую грудьми і не можу їх приймати. от і незнаю що робити, але після статті зрозуміла, що чекати не можна - саме не пройде, доведеться як то лікуватися. тільки від чого? Де б знайти хорошого лікаря.

коли у мене месятние на наступний день у мене произашел *** акт, хлопець у мене скінчив, але в чеченії 24 годин я прийняла таблетку щоб не забеременнить,а через тиждень, у мене пішли виділення червоного кольору і болить внизу живота. що це може бути?

Якщо ви випили постинор, або ескапел, то їх протизаплідна дія заснована на передчасному прихід менструації, в результаті якої запліднення неможливе, так що це дія препарату!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я!