Затримка місячних після курсу прийому антибіотиків

Іноді в нашому житті трапляються такі неприємні моменти зі здоров'ям, коли без курсу антибіотиків просто не обійтися.

Звичайно ж, всі розуміють, якої шкоди вони завдають нашому організму, але ось користь тут явно переважає. Особливо це відноситься до різних інфекційних захворювань, при яких більшість лікарів схиляється до єдиного лікування – антибіотики. Призначаються дані препарати і жінкам, у яких виявлені гінекологічні чи екстрагенітальні захворювання. Результатом такого лікування є затримка місячних після антибіотиків. Так це, чи причина затримки закладена в іншому, ми і спробуємо зараз розібратися.

На жаль, у багатьох жінок, що пройшли через курс антибіотикотерапії спостерігаються збої в циклі. Особливо це стосується тих представниць прекрасної половини людства, які піддалися дії дуже сильних препаратів. І як би не хотілося сказати, що затримка місячних після антибіотиків пов'язана з чимось іншим, але це не зовсім так. Менструальний цикл сам по собі – це досить тендітна система, яка дуже легко піддається впливу різних факторів. Але цілком можливо, що причиною затримки стає саме інфекційне захворювання, і це дуже поширене явище. А якщо врахувати те, що більш сильні препарати призначаються при більш серйозних захворюваннях, то висока ймовірність їх впливу на цикл. Не можна скидати з рахунків і стрес, що наносяться організму під час хвороби. Також антибіотики наказують після оперативних втручань, абортів або мимовільних викиднів. Все це не проходить безслідно для організму, тому збої цілком вірогідні.

Але існує єдиний варіант, коли затримка місячних після антибіотиків викликана самими препаратами. Цей випадок – вагітність. Як відомо, антибіотики роблять дуже сильний вплив на оральні протизаплідні кошти, значно знижуючи їх ефективність. Тому, висока ймовірність позапланової вагітності. І ось тоді місячні дійсно не прийдуть в передбачуваний час, так що, якщо у вас є певні підозри, то відразу ж зробіть тест на вагітність. Якщо він буде негативним, а затримка перевищує десять днів, зверніться за лікарською допомогою. Те ж саме необхідно зробити і в разі раптової кровотечі. І ні в якому разі не порушуйте схему прийому призначених вам препаратів!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я!